Вітрум Кардіо Омега-3 інструкція по застосуванню

Вітрум Кардіо Омега-3 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Вітрум Кардіо Омега-3 капсули м'як. №10 у бліс.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/4642/01/01 від 06.09.2011. Наказ № 571 від 06.09.2011
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить етилових ефірів омега-3 поліненасичених жирних кислот 1000 мг, до складу яких входить: ейкозапентаєнової кислоти (ЕРА) 300 мг, докозагексаєнової кислоти (DHA) 200 мг, інших жирних кислот 498 мг, d-альфа токоферолу 2 мг;допоміжні речовини: желатин, гліцерин, вода очищена.

Виробник:

Юніфарм, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Омега-3-тригліцериди.

Показання до застосування:

У якості первинної профілактики атеросклерозу та серцево-судинних захворювань. У складі комплексної терапії атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії; для вторинної профілактики інфаркту міокарда як доповнення до стандартних методів лікування (наприклад, статинів, антитромбоцитарних засобів, бета-адреноблокаторів, інгібіторів АПФ); при гіпертригліцеридемії як доповнення до дієтотерапії, якщо остання недостатньо ефективна.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Загострення хронічного холециститу, загострення хронічного панкреатиту, загострення захворювань гепатобіліарної системи, жовчокам’яна хвороба, патологічні стани, що включають геморагічний синдром.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

У випадку помірного збільшення часу кровотечі (при застосуванні препарату у високих дозах, тобто 4 капсули на добу) необхідно здійснювати контроль стану пацієнтів, які отримують антикоагулянтну терапію та при необхідності, відповідно, коригувати дозу антикоагулянта. Необхідно враховувати можливість збільшення часу кровотеч у пацієнтів з підвищеним ризиком геморагій (унаслідок тяжкої травми, хірургічного втручання або інших причин).Не слід призначати препарат для лікування екзогенної гіпертригліцеридемії (хіломікронемії І типу).У пацієнтів з печінковою недостатністю (особливо при прийомі препарату у високій дозі) необхідний регулярний контроль функції печінки (АлАТ та АсАТ).Імовірність розвитку побічних реакцій зменшується при прийомі препарату під час їди.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Застосування Вітрум® Кардіо Омега-3 у період вагітності можливе тільки за призначенням лікаря з урахуванням співвідношення ризик/користь. Під час годування груддю лікарський засіб можна застосовувати після консультації з лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Лікарський засіб не застосовують дітям до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Приймають внутрішньо під час їди.З профілактичною метою дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1 капсулі на добу. За індивідуальними показаннями доза препарату може бути збільшена до 2 капсул на добу. У комплексній терапії серцево-судинних захворювань – по 2 капсули на добу. При гіпертригліцеридемії початкова доза становить 2 капсули на добу (в 1 або 2 прийоми). У випадку недостатнього ефекту дозу препарату збільшують до 4 капсул на добу. Лікування слід продовжувати до досягнення необхідного терапевтичного ефекту.

Передозування:

У випадку передозування можуть спостерігатися алергічні реакції, подібні до тих, які спостерігаються при побічній дії.Лікування. Симптоматична терапія.

Побічні дії:

Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості.Порушення з боку метаболізму та живлення: гіперглікемія.Порушення з боку нервової системи: запаморочення, дизгевзія, головний біль.Порушення з боку судин: артеріальна гіпотензія.Порушення з боку системи гемостазу: геморагічний діатез.Порушення з боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння: сухість слизової оболонки носаШлунково-кишкові розлади: диспепсичні розлади, нудота, біль у животі, шлунково-кишкові розлади (гастроезофагеальний рефлюкс, відрижка, блювання, метеоризм, діарея, запор), гастрит, гастроентерит, кровотечі з нижніх відділів шлунково-кишкового тракту.Порушення з боку гепатобіліарної системи: порушення функцій печінки.Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, відчуття свербежу, почервоніння шкіри, кропив'янка.Зміни в лабораторних показниках: збільшення кількості лейкоцитів, рівня лактатдегідрогенази в крові. Підвищення активності трансаміназ.

Лікарська взаємодія:

Не рекомендується призначати сумісно з фібратами у зв’язку з відсутністю клінічного досвіду. Призначення лікарського засобу одночасно з варфарином не призводило до геморагічних ускладнень, однак у випадку комбінованого застосування цих лікарських засобів або припинення лікування Вітрум® Кардіо Омега-3 слід контролювати протромбіновий час.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 30 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в коробці. По 30 або 60 капсул у флаконі, по 1 флакону в коробці.Категорія відпуску.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняЮридична адресаЮніфарм, Інк., 350 П’ята Авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США.Адреса виробництва.Юніфарм, Інк., 75 Прогрес Лейн, Вотербері, Коннектикут, 06705, США.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ C10AX06:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Вітрум Кардіо Омега-3
Виробник:Юніфарм, Інк., США
Форма випуску: По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в коробці. По 30 або 60 капсул у флаконі, по 1 флакону в коробці.Категорія відпуску.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/4642/01/01 від 06.09.2011. Наказ № 571 від 06.09.2011
Міжнародне непатентоване найменування:Omega-3-triglycerides incl. other esters and acids
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить етилових ефірів омега-3 поліненасичених жирних кислот 1000 мг, до складу яких входить: ейкозапентаєнової кислоти (ЕРА) 300 мг, докозагексаєнової кислоти (DHA) 200 мг, інших жирних кислот 498 мг, d-альфа токоферолу 2 мг;допоміжні речовини: желатин, гліцерин, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Омега-3-тригліцериди.
Код АТС:C10AX06 - Омега-3-тригліцериди, включаючи інші ефіри та кислоти
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Потріскані стопи ніг: від гіпотиреозу до раку крові
Які ще захворювання може вказувати суха шкіра п'ят...
Цей природний засіб може знизити рівень артеріального тиску до 12 мм рт. ст.
Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі «Фі...
Реклама