Вулнузан інструкція по застосуванню

Вулнузан фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Вулнузан мазь по 45 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/2303/01/01 від 19.08.2014. Наказ № 578 від 19.08.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: стабілізований луг Солілуг;1 г мазі містить: стабілізований луг Солілуг 0,12 г;допоміжні речовини: олія рицинова, натрію кармелоза, ланолін, натрію бензоат (Е 211), вода очищена.

Виробник:

Софарма, АТ, Болгарія

Фармакотерапевтична група:

Засоби для лікування ран та виразок. Інші ранозагоювальні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат природного походження із лугу Поморійського озера містить ряд важливих для організму людини макро- та мікроелементів – хлориду і сульфату магнію, хлориду натрію, калію, кальцію, заліза, хлору, брому, селену, молібдену, міді, марганцю, цинку, йоду, вісмуту, силіцію, титану, арсену, берилію, сульфату алюмінію, колоїдні речовини, кислоти та інші органічні сполуки. Проявляє протизапальну дію, пригнічуючи патогенну бактеріальну флору і стимулюючи імунобіологічні захисні реакції – фагоцитоз і утворення антитіл. Разом з тим стимулює регенерацію тканин та епітелізацію поверхні рани. Відомо, що при запальних процесах кількість кальцію зменшується. Кальцій ущільнює стінки кровоносних судин, тим самим чинить протизапальну дію. Встановлено, що кальцій, окрім тромбіну, входить також до складу деяких ферментів, що каталізують обмін жирів в організмі (ліпази, ліпопротеїдліпази, фосфоліпази А), а також до складу ферменту аспірази, що бере участь в обміні аденозинтрифосфату.Встановлено, що гіпертонічні розчини хлориду натрію, фосфату натрію і сульфату натрію мають протизапальну дію. Фармакокінетика. Немає даних про резорбцію препарату Вулнузан® через шкіру або про досягнення клінічно значущих концентрацій у плазмі крові.

Показання до застосування:

Гнійні рани різного походження: інфіковані, хірургічні, поверхневі гнійні процеси, у тому числі параректальні і постін’єкційні абсцеси, трофічні виразки; посттравматичні та атеросклеротичні рани; медикаментозна мацерація шкіри; прояви при хворобі Бюргера, варикозні виразки, ерозія шийки матки, тріщини соска молочної залози.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.При локальному застосуванні препарату не спостерігалися.

Особливості застосування:

У разі необхідності можна застосовувати оклюзійні пов’язки.До складу препарату входить ланолін, який може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).Натрію бензоат, що входить до складу препарату, при попаданні в очі та на слизові оболонки може спричинити слабке подразнення, а також викликати слабке подразнення шкіри. Олія рицинова при місцевому застосуванні може викликати шкірні реакції.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат протипоказаний під час вагітності. Застосування препарату жінкам, які годують груддю, не заважає годуванню дитини i не потребує його припинення.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Немає даних про порушення здатності керувати автомобілем і працювати з механізмами, які потребують підвищеної уваги.

Діти:

Препарат протипоказаний дітям до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Мазь нанести безпосередньо на рану або на марлю у кількості, достатній для покриття всієї поверхні рани шаром у 2-3 мм. Разова доза – не більше 10-15 г мазі (при глибоких гнійниках). На початку курсу лікування наносити мазь щодня, при згасанні запального процесу і появі грануляційної тканини – через день. При лікуванні тріщин соска молочної залози мазь наносити кілька разів на день після годування дитини. Призначення препарату у період лактації не заважає годуванню дитини i не потребує його припинення. При лікуванні ерозії шийки матки використовувати тампон із нанесеним на нього препаратом; вводити 1 раз на день. Рекомендується вводити тампон увечері протягом 10-15 днів.

Передозування:

Випадків передозування препарату при його локальному застосуванні не спостерігалось.

Побічні дії:

Рідко можливі алергічні реакції, включаючи висипання, кропив’янку, ангіоневротичний набряк, подразнення шкіри. Пацієнти з варикозними виразками і ранами при хворобі Бюргера можуть відчувати біль.

Термін придатності:

2 роки.Термін придатності після розкриття туби – 1 місяць.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 45 г в алюмінієвих тубах з мембраною; по 1 тубі у картонній пачці.При першому використанні туби необхідно пробити отвір в алюмінієвій фользі!

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Вулнузан
Виробник:Софарма, АТ, Болгарія
Форма випуску: По 45 г в алюмінієвих тубах з мембраною; по 1 тубі у картонній пачці.При першому використанні туби необхідно пробити отвір в алюмінієвій фользі!
Реєстраційне посвідчення:№ UA/2303/01/01 від 19.08.2014. Наказ № 578 від 19.08.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Mono
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: стабілізований луг Солілуг;1 г мазі містить: стабілізований луг Солілуг 0,12 г;допоміжні речовини: олія рицинова, натрію кармелоза, ланолін, натрію бензоат (Е 211), вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби для лікування ран та виразок. Інші ранозагоювальні засоби.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківРаспространё...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як заздалегідь діагностувати інфаркт міокарда
Інфаркт міокарда (ІМ) відбувається, коли кровотік ...
Як безсоння відбивається на темпі ходьби: дослідження
Шахтлива хода характерна для людей похилого віку з...
Реклама