Гіалера інструкція по застосуванню

Гіалера фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
емульсія стік 15 мл, № 20
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 стік (15 мл емульсії) містить: натрію гіалуронат — 0,015 г, натрію альгінат — 0,375 г, натрію бензоат, ксиліт, ароматизатор «груша», воду очищену, калію сорбат, аксол С 62, сукралозу.

Властивості:

Печія – неприємне відчуття печіння або болю в області за грудиною або в горлі, що виникає при подразненні стінок стравоходу кислим шлунковим соком або жовчю і, як правило, супроводжується відчуттям кислоти або гіркоти у роті, переповнення і важкості в шлунку. Печія виникає переважно вранці або після вживання жирної і гострої їжі, фаст-фуду, солодощів, здоби, газованих і алкогольних напоїв, куріння і т.п. Гіалера містить оригінальну запатентовану комбінацію альгінату натрію і натрію гіалуронату для підтримки нормального функціонування слизової оболонки шлунка і стравоходу, усунення печії.

Згідно загальнодоступним літературних джерел, основні речовини, що входять до складу Гіалери, мають такі характеристики:

Альгінат натрію — природний полісахарид, який отримують із бурих водоростей. Альгінат натрію взаємодіє з соляною кислотою шлункового соку з утворенням гелеподібного, рухливого захисного бар’єру на поверхні рідкого вмісту шлунка.

Захисний бар’єр має нейтральне значення рН та захищає слизову оболонку шлунка та стравоходу від агресивної дії соляної кислоти і пепсину. Захисна дія альгінату натрію проявляється значним зменшенням вираженості больових та диспептичних проявів, а саме печії, відрижки кислим, тяжкості в шлунку.

Гіалуронова кислота (у вигляді натрію гіалуронату) — фізіологічний полісахаридний комплекс, який міститься у тканинах та рідинах організму людини. Особливою властивістю гіалуронової кислоти є виражена здатність зв’язувати молекули води та утворювати на поверхні слизової оболонки шлунка та стравоходу тонку захисну плівку, яка зберігається протягом тривалого часу та покриває нервові закінчення і створює механічний бар’єр, що перешкоджає подразненню та пошкодженню. Гіалуронова кислота створює умови для відновлення пошкоджених клітин та заживлення слизової оболонки, сприяє зменшенню запалення та усуненню дискомфорту в шлунку, володіє антисептичною дією.

 

Виробник:

ТОВ "Фармюніон БСВ Девелопмент"

Місцезнаходження виробника:

03151, Київ, вул. Народного Ополчення, 7, офіс 160

Рекомендації до застосування:

Дієтична добавка до раціону харчування для нормалізації функціонування слизової оболонки шлунка та стравоходу, усунення печії.

Спираючись на властивості основних речовин, що входять до складу Гіалери, її рекомендовано вживати для полегшення стану:

  • при симптоматичній печії;
  • при відчутті тяжкості в шлунку;
  • при відрижці кислим;
  • при підвищеній кислотності шлункового соку;
  • при розладах травлення в результаті закиду кислого шлункового вмісту в стравохід (рефлюкс).

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу засобу, дитячий вік до 6 років, жінки у період вагітності та годування грудьми.

Спосіб застосування та дози:

Дітям віком від 6 років та дорослим вживати по 1 стіку після прийому їжі, а також за необхідністю — перед сном.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці, у сухому, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Емульсія стік 15 мл, № 20.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама