Вчені пояснили, чому жінкам важко схуднути

Вчені пояснили, чому жінкам важко схуднути

Фізіологічно чоловіки та жінки мають різні схильності до набору та втрати ваги через відмінності в обміні речовин, гормональному балансі та розподілі жирової тканини. Наприклад, чоловіки часто мають вищий рівень м’язової маси та метаболізму, що сприяє більш ефективному спалюванню калорій та управлінню вагою через фізичну активність.

Чоловіки рідко дотримуються суворої дієти. Для того, щоб скинути зайві кілограми, їм достатньо зайнятися фізичною активністю. А ось жінкам доводиться важче: вони обмежують себе у харчуванні та багато часу проводять у тренажерних залах. Чому?

Вчені пояснюють це тим, що у крові чоловіків переважає гормон тестостерон. Він допомагає їм тримати себе у формі. Науково доведено, що через цей гормон жінкам удвічі важче нарощувати м’язи, ніж чоловікам.

Також проведені дослідження показали, що жінки мають вищий відсоток жиру в організмі, що може ускладнювати процес схуднення.

Однак, наголошують експерти, не можна забувати, що швидкість втрати ваги залежить від багатьох факторів, таких як вік, спосіб життя, генетика, стан здоров’я. Тому без урахування їх не можна стверджувати, що жінки худнуть повільніше, ніж чоловіки.

Кожна людина унікальна, і немає універсального правила про те, як слід підходити до процесу схуднення. Зрештою, успішне зниження ваги для чоловіків і жінок часто потребує комплексного підходу, включаючи здорове харчування, фізичну активність та психологічну підтримку.

Реклама
Як працюють апарати штучної вентиляції
Під час пандемії COVID-19 вчені та винахідники пра...
Свині вирощуватимуть органи для трансплантології
Химерна технологія включає інтеграцію людських сто...
Реклама
Як зняти свербіж при молочниці
Чим зняти свербіж при молочниціЯк прибрати свербіж...
Лікування молочниці в домашніх умовах
Як позбутися молочниці в домашніх умовах за допомо...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама