Ахдез 3000 інструкція по застосуванню

Ахдез 3000 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ахдез 3000 розчин д/зовн. заст. по 1 л у флак. №1
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3748/01/01 від 09.11.2005. Наказ № 589 від 09.11.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

спирт етиловий ректифікований 79%, хлоргексидин біглюконат 0,5%; допоміжні речовини: гліцерин, рицинова олія, віддушка, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

безбарвна прозора рідина з характерним запахом;

Виробник:

Петроспирт, ЗАТ, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Дезінфекційні засоби

Фармакологічні властивості:

Фармакокінетика.Комбінований препарат. Засіб має фунгіцидну дію проти Aspergillus niger, Candida albicans, Epedermopphyton floccosum, Microsporum gypseum, Trichophyton mentagrophytes, віруліцидну дію проти вірусів Adeno, BVDV, HBV, Herpes simplex, HLV, Influenze A, Papova, Rota, Vaccinia, SARS бактерицидну дію проти Acinetobacter, Clostridium difficile, Cholera-Vibrionen, Citrobacter freundii, Enterobacter, Enterococcus, Escherichia coli, Haernophilus influenzae, Klebsiella pneumoniae, Listeria monocytogenes, Micrococcus luteus, MRSA, Mycobacterium tuberculosis, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella typhimurium , Seratia marcescens, Staphylococcus aureus, Staphylococcus haemolyticus, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Streptococcus faecalis.Фармакодінамика.Препарат знижує кількість транзиторної мікрофлори за 30 сек і зберігає дію протягом 1 год на незахищеній шкірі рук та 3 год під медичними рукавичками.

Показання до застосування:

Засіб призначений для обробки шкіри під час операційних втручань та в місцях ін’єкцій, ліктьових згинів донорів, для хірургічної та гігієнічної антисептики шкіри рук медичного персоналу в лікувально-профілактичних установах, а також медичних працівників дитячих дошкільних і шкільних установ, установ соцзабезпечення, працівників парфюмерно-косметичних підприємств, громадського харчування, об'єктів комунальних служб (у тому числі косметичних салонів та ін.).Спосіб застосування та дози.Гігієнічна обробка рук: 3 мл засобу наносять на кисті рук і втирають у шкіру до висихання, але не менш 30 сек.Хірургічна обробка рук: перед застосуванням засобу кисті рук і передпліччя попередньо ретельно миють, не менше ніж двічі, теплою проточною водою і туалетним милом протягом 2 хв, висушують стерильною марлевою серветкою. Потім 5 мл засобу наносять на кисті рук і втирають його в шкіру рук і передпліч протягом 2,5 хв; після цього знову наносять 5 мл засобу на кисті рук і втирають його в шкіру кистей рук і передпліч протягом 2,5 хв (підтримуючи шкіру рук у вологому стані). Загальний час обробки становить 5 хв. Стерильні рукавички надягають після повного висихання засобу.Обробка ін’єкційного поля: шкіру протирають стерильним ватним тампоном, змоченим препаратом. Час витримки після закінчення обробки – 1 хв.Обробка операційного поля та ліктьових згинів донорів: шкіру послідовно двічі протирають різними стерильними ватними тампонами, рясно змоченими препаратом. Час витримки після закінчення обробки – 2 хв.

Протипоказання:

Гострі запальні процеси шкіри, дерматити.Препарат протипоказаний пацієнтам, у яких раніше відзначалися підвищена чутливість або алергійна реакція на будь-який з його компонентів.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Використовувати тільки для зовнішнього застосування.При випадковому потраплянні засобу в шлунок рекомендується промити шлунок водою кімнатної температури. Потім випити кілька склянок води з додаванням абсорбенту (10-15 таблеток подрібненого активованого вугілля на склянку води). Ефективний також гемодіаліз, гемосорбція, трансфузіонна та симптоматична терапія. Показані вітаміни групи В, кислота аскорбінова. Необхідно уникати надлишкового введення рідини, антидепресантів.Не наносити на рани і слизові оболонки.Уникати потрапляння засобу в очі!При випадковому потраплянні засобу в очі їх потрібно ретельно промити проточною водою і закапати 30% розчин сульфацилу натрію.Легко займається! Не допускати контакту з відкритим полум'ям і включеними нагрівальними приладами. Не курити!Не зливати в нерозведеному вигляді в каналізацію і рибогосподарські водойми.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

При застосуванні препарату у дозах, що рекомендуються, випадки передозування не відмічалися.

Побічні дії:

Подразнення шкіри, сухість шкіри, свербіж, дерматит.

Лікарська взаємодія:

Слід уникати одночасного застосування з препаратами йоду.

Термін придатності:

Засіб зберігати в щільно закритій заводській тарі, окремо від ліків, у місцях, недоступних для дітей, у критих вентильованих складських приміщеннях при температурі не вище +30°С, подалі від нагрівальних приладів, відкритого вогню і прямих сонячних променів.Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Полімерних (пластикові) флакони місткістю 1 літр з поліетиленовими кришками, що нагвинчуються з ущільнювальним віночком.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин для зовнішнього застосування.Адреса198099, Російська Федерація, м. Санкт-Петербург, вул. Калініна, 13. 
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A01AB03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ахдез 3000
Виробник:Петроспирт, ЗАТ, Російська Федерація
Форма випуску: Полімерних (пластикові) флакони місткістю 1 літр з поліетиленовими кришками, що нагвинчуються з ущільнювальним віночком.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3748/01/01 від 09.11.2005. Наказ № 589 від 09.11.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

спирт етиловий ректифікований 79%, хлоргексидин біглюконат 0,5%; допоміжні речовини: гліцерин, рицинова олія, віддушка, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Дезінфекційні засоби
Код АТС:A01AB03 - Хлоргексидин
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
ГРВІ при ГВ
Чи потрібна ізоляція від немовляти та інших домоча...
ГРВІ психосоматика
Стрес та схильність до ГРВІСтрес та імунна система...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама