Євробіол 25 000 інструкція по застосуванню

Євробіол 25 000 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Євробіол 25 000 капсули гастрорезист. тв. №100 у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/13833/01/01 від 10.10.2014. Наказ № 715 від 10.10.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: панкреатин;1 капсула гастрорезистентна містить панкреатину (порошку підшлункових залоз свиней) 274,050-329,875 мг, що відповідає активності ліпази не менше 25 000 Од. Євр. Фарм., амілази не менше 22 500 Од. Євр. Фарм., протеази не менше 1 250 Од. Євр. Фарм.;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, метакрилатного сополімеру дисперсія, триетилцитрат, тальк, симетикон, віск монтан-гліколевий, желатин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172).

Виробник:

Лаб. Майолі Спіндлер, Франція

Фармакотерапевтична група:

Засоби замісної терапії, що застосовуються при порушеннях травлення. Поліферментні препарати.

Показання до застосування:

Недостатність екзокринної функції підшлункової залози при:муковісцидозі;підтвердженому хронічному панкреатиті (особливо за наявності панкреатичної кальцифікації), за наявності стеатореї ≥ 6 г/24 год; панкреатектомії.

Протипоказання:

Гостре запалення підшлункової залози на ранніх етапах і гіперчутливість до панкреатину свинячого походження або до будь-якого іншого компонента препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Цей лікарський препарат має високу ліполітичну активність. Тому у деяких пацієнтів для запобігання ризику тяжкого запору дозу препарату слід збільшувати поступово в ході лікування.У пацієнтів з гіперчутливістю до панкреатину можуть спостерігатися шлунково-кишкові розлади.З особливою обережністю препарат слід призначати пацієнтам з муковісцидозом та меконієвою непрохідністю кишечнику, а також пацієнтам після резекції кишечнику або із симптомами кишкової непрохідності.При призначенні лікарських засобів, що містять панкреатин тваринного походження, не можна повністю виключити ризик розвитку інфекційних захворювань, спричинених передачею інфекційних агентів.У хворих на муковісцидоз, які приймали високі дози інших препаратів панкреатину, спостерігалися звуження ілеоцекального відділу кишечнику і товстої кишки (фіброзуюча колонопатія), а також коліт, але не виявлено доказів зв’язку між прийомом препарату Євробіол 25 000 і виникненням фіброзуючої колонопатії.Проте як запобіжний захід рекомендовано у разі появи незвичних абдомінальних симптомів або зміни характеру симптомів основного захворювання виключити можливість ураження товстої кишки, особливо якщо пацієнт приймає більше 10 000 ОД ліпази/кг/добу.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У зв’язку з тим, що немає даних клінічних досліджень щодо впливу ферментів підшлункової залози на перебіг вагітності, препарат слід з обережністю призначати вагітним. Дослідження на тваринах показали відсутність ознак всмоктування ферментів підшлункової залози. Таким чином, можливість токсичного впливу на репродукцію та розвиток плода не очікується.Оскільки дослідження на тваринах свідчать про відсутність системної експозиції ферментів підшлункової залози у матері-годувальниці, будь-якого впливу на дитину, яка перебуває на грудному вигодуванні, не передбачається.Тому немає протипоказань щодо застосування ферментів підшлункової залози жінкам у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Немає даних про негативний вплив препарату Євробіол 25 000 на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами.

Діти:

Євробіол 25 000 можна застосовувати дітям згідно з рекомендаціями у розділі Спосіб застосування та дози.

Спосіб застосування та дози:

Дозування препарату базується на індивідуальних потребах хворого і залежить від ступеня порушення травлення та складу їжі.Препарат приймають під час або відразу після вживання їжі.Капсули слід ковтати цілими, не розжовуючи, і запивати достатньою кількістю рідини. Якщо капсулу не можна проковтнути цілою (діти і особи літнього віку), її потрібно розкрити і додати мікрогранули до рідкої їжі, що не вимагає розжовування, або до рідини з нейтральним або слабо-кислим середовищем (йогурт, апельсиновий сік тощо). Таку суміш слід приймати негайно і не зберігати.Під час лікування препаратом дуже важливим є вживання достатньої кількості рідини, особливо в період її підвищеної втрати. Дефіцит рідини може посилити запори.Дозування при муковісцидозіПочаткова доза для дітей віком до 4-х років становить 1 000 ОД ліпази на кілограм маси тіла під час кожного прийому їжі, а для дітей віком від 4-х років – 500 ОД ліпази на кілограм маси тіла під час кожного прийому їжі.Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від тяжкості захворювання, контролю стеатореї і підтримки належного нутритивного статусу.Підтримуюча доза для більшості пацієнтів не має перевищувати 10 000 ОД ліпази на кілограм маси тіла на добу або 4 000 ОД ліпази на грам спожитого жиру.Дозування при інших видах екзокринної недостатності підшлункової залозиДозу слід підбирати індивідуально, залежно від ступеня порушення травлення і жирового складу їжі. Відповідно до загальноприйнятої клінічної практики вважається, що з їжею слід вжити щонайменше від 20 000 до 50 000 одиниць ліпази. Доза для прийому під час основних прийомів їжі (сніданку, обіду чи вечері) може бути від 25 000 до 75 000 ОД ліпази, а при додатковому легкому харчуванні між основними прийомами повинна становити половину індивідуальної дози.

Передозування:

Під час прийому надзвичайно високих доз інших препаратів панкреатину спостерігалися гіперурикемія і гіперурикозурія.

Побічні дії:

З боку травної системи: біль у животі, запор, зміни характеру випорожнень, діарея, нудота та блювання.З боку шкіри і підшкірної клітковини: можуть виникати шкірні алергічні реакції: висипання, свербіж, кропив’янка.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості.

Лікарська взаємодія:

Даних щодо особливостей взаємодії з іншими лікарськими засобами немає.

Термін придатності:

3 роки. Після першого розкриття препарат слід використати протягом 6 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Форма випуску / упаковка:

По 20, 50 або 100 капсул гастрорезистентних у флаконах (скло типу ІІІ). По 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Євробіол 25 000
Виробник:Лаб. Майолі Спіндлер, Франція
Форма випуску: По 20, 50 або 100 капсул гастрорезистентних у флаконах (скло типу ІІІ). По 1 флакону в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/13833/01/01 від 10.10.2014. Наказ № 715 від 10.10.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Multienzymes (lipase, protease etc.)
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: панкреатин;1 капсула гастрорезистентна містить панкреатину (порошку підшлункових залоз свиней) 274,050-329,875 мг, що відповідає активності ліпази не менше 25 000 Од. Євр. Фарм., амілази не менше 22 500 Од. Євр. Фарм., протеази не менше 1 250 Од. Євр. Фарм.;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, метакрилатного сополімеру дисперсія, триетилцитрат, тальк, симетикон, віск монтан-гліколевий, желатин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172).

Фармакотерапевтична група:Засоби замісної терапії, що застосовуються при порушеннях травлення. Поліферментні препарати.
Код АТС:A09AA02 - Панкреатин
Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Гастрит
Що таке гастритКласифікаціяВиди інфекційного гастр...
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Реклама
Експерти сказали, який риб'ячий жир корисний для здоров'я мозку
Риб'ячий жир є цінним джерелом незамінних жирних к...
Вчені пояснили, чому потрібно мити м'ясо
Інфекції сечовивідних шляхів (МП) виникають, коли ...
Реклама