Гарбеол інструкція по застосуванню

Гарбеол фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гарбеол капсули по 0,3 г №30 (10х3)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/0849/01/01 від 02.06.2009. Наказ № 379 від 02.06.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Діюча речовина: олія насіння гарбуза;1 капсула містить олії насіння гарбуза 300 мг;допоміжні речовини: склад желатинової оболонки капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216).

Виробник:

АТ "Київський вітамінний завод"

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Показання до застосування:

Препарат застосовують:для профілактики і у складі комплексного лікування початкової стадії аденоми передміхурової залози, доброякісній гіперплазії передміхурової залози I–II ступеня, у комплексній терапії простатиту; станів, при яких порушується мікроциркуляція і метаболічні процеси в тканинах передміхурової залози, що супроводжуються дизуричними розладами, болем, відчуттям дискомфорту в промежині; профілактики зниження фертильності сперми;для профілактики і комплексної терапії порушень ліпідного обміну (гіперліпідемії IІа і IIb типів), атеросклерозу, жирової дегенерації печінки;у комплексній терапії цирозу печінки, хронічного гепатиту, токсичних уражень печінки (лікарськими засобами, промисловими отрутами, алкоголем), гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, захворювань тонкого і товстого кишечнику; для поліпшення відтоку жовчі при застійних явищах у жовчному міхурі і жовчовивідних шляхах, при дискінезії жовчовивідних шляхів, для профілактики запорів і полегшення акту дефекації при геморої;як загальнозміцнюючий засіб при хронічних захворюваннях органів дихання (гайморит, бронхіт, пневмонія), серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, вегетативно-судинна дистонія), шкірних покривів (екзема, гіперкератоз, піодермія), особам літнього віку.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату. Період загострення виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, калькульозний холецистит. Дитячий вік.

Передозування:

При одноразовому прийомі великої кількості препарату можливі диспептичні розлади (нудота, діарея). Вказані явища минають самостійно при відміні препарату або зниженні дози.

Побічні дії:

У поодиноких випадках можливі диспептичні розлади, у осіб з підвищеною чутливістю можлива алергічна реакція.

Лікарська взаємодія:

Препарат сумісний з іншими гіполіпідемічними засобами. Препарат не призначають у поєднанні з антацидами, блокаторами Н2-гістамінових рецепторів, препаратами вісмуту, блокаторами протонового насоса.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі від 8 оС до 15 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 6 блістерів у пачці. По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняУ процесі лікування ГарбЕолом необхідні регулярні обстеження у лікаря, особливо при аденомі передміхурової залози та простатиті.З обережністю призначают хворим з гемофілією або іншими захворюваннями зі схильністю до геморагій, а також особам, які приймають антикоагулянти (варфарин, аценокумарол), оскільки препарат має незначну антитромботичну активність. У таких пацієнтів необхідно проводити лабораторний контроль параметрів згортання крові з певними інтервалами (зазвичай кожні 2-3 місяці). Рекомендується припинити застосування препарату мінімум за 4 дні до проведення оперативних втручань. З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам, які мають жовчокам’яну хворобу.При запально-дегенеративних процесах слизової оболонки верхніх відділів ШКТ необхідно під час прийому розкушувати капсули. Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з відсутністю клінічних даних про ефективність і безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю препарат не рекомендують назначати в ці періоди.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами немає.Діти. Клінічні дані про ефективність і безпеку застосування препарату у дітей відсутні.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гарбеол
Виробник:АТ "Київський вітамінний завод"
Форма випуску: По 10 капсул у блістері, по 6 блістерів у пачці. По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/0849/01/01 від 02.06.2009. Наказ № 379 від 02.06.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Cucurbita pero
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Діюча речовина: олія насіння гарбуза;1 капсула містить олії насіння гарбуза 300 мг;допоміжні речовини: склад желатинової оболонки капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216).

Фармакотерапевтична група:Різні біогенні препарати
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Експерти пояснили, в яких випадках чайна заварка може містити небезпечні мікроби
Деякі люди іноді не чекають, поки вода для чаю зак...
Вчені ідентифікували рецептори, які назавжди відіб'ють потяг до алкоголю
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Реклама