Імуноглобулін Антистафілококовий інструкція по застосуванню

Імуноглобулін Антистафілококовий фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Імуноглобулін Антистафілококовий розчин д/введ. в/м по 3 мл (1 доза) в амп. №5
Виробник:
Реєстрація:
№ 889/12-300200000 від 24.10.2012. Наказ № 835 від 24.10.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Одна доза препарату містить не менше 100 МО антиальфастафілолізину. Назва інгредієнту Вміст на 1 мл Діючі речовини: загальний білок (імуноглобулінів - не менше 95% від загального білку) 0,09-0,11 г Допоміжні речовини: гліцин натрію хлорид вода для ін'єкцій   0,015-0,03 г 0,0085 - 0,009 г до 1 мл Форма випуску. Розчин.Код АТС. J06ВВ08. Специфічні імуноглобуліни. Стафілококовий імуноглобулін. Імунологічні та біологічні властивостіІмуноглобуліни – імунологічно активна білкова фракція, яка виділена з гіперімунної плазми крові людини, очищена та концентрована методом фракціонування етиловим спиртом. Діючою речовиною препарату є імуноглобуліни, що представлені антитілами до стафілококового екзотоксину (альфастафілолізину), концентрація яких у крові при введенні імуноглобуліну досягає максимуму через 24 години. Період напіввиведення антитіл з організму становить 4-5 тижнів.Показання до застосуванняПрепарат використовують як етіотропний та імуностимулюючий засіб для лікування захворювань стафілококової етіології у дітей і дорослих.Спосіб застосування і дозиІмуноглобулін вводять внутрішньом'язово, у верхній зовнішній квадрант сідничного м'язу. Доза препарату та кратність введення залежить від показань до застосування. При генералізованій стафілококовій інфекції мінімальна разова доза препарату становить 5 МО антиальфастафілолізину на 1 кг маси тіла (для дітей до 5 років разова доза препарату повинна бути не менше 100 МО). При легких локалізованих захворюваннях мінімальна разова доза препарату - не менше 100 МО. Курс лікування складає 3-5 ін'єкцій, які проводять щоденно або через день, в залежності від складності захворювання, стану хворого та терапевтичного ефекту.

Виробник:

Київський міський центр крові, Україна

Фармакотерапевтична група:

Специфічні імуноглобуліни.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Протипоказання:

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Побічні дії:

Іноді протягом перших 2-х діб після введення препарату може спостерігатися: короткочаснепідвищення температури тіла та місцеві реакції у вигляді гіперемії. У людей зі зміненою реактивністю можуть виникати алергічні реакції різного типу.ПротипоказанняТяжкі алергічні реакції на введення препаратів крові людини в анамнезі (анафілактичний шок, набряк Квінке, алергічні висипи). Імунопатологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит, тощо). Тромбоцитопенія та інші порушення гемостазу.Особливості застосуванняВведення препарату внутрішньовенно заборонено!Пацієнти, яким введено препарат, повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хв. Перед введенням довести препарат до кімнатної температури. Відкриття ампул з розчином імуноглобуліну і процедуру введення здійснюють при суворому дотриманні правил асептики. Не підлягає застосуванню препарат у ампулах з порушенням герметичності, маркування, при закінченні терміну придатності, при неправильному зберіганні, а також при зміні візуальних властивостей (кольору, наявності осаду, що не зникає при струшуванні). Особам, що страждають на імунологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит та ін.) імуноглобулін варто вводити на фоні відповідної терапії. При виникненні алергічних або анафілактоїдних реакцій слід негайно припинити введення препарату і почати відповідне лікування. Місця проведення ін'єкцій повинні бути забезпечені засобами десенсибілізуючої протишокової терапії.Умови зберіганняЗберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не заморожувати!ТранспортуванняВсіма видами критого транспорту при температурі від 2 до 8°С.Термін придатності2 роки.ПакуванняРозчин по 3,0 мл або 5,0 мл (які вміщують одну дозу) в ампулах; по 5 ампул разом з інструкцією про застосування у картонній коробці.Умови відпускуЗа рецептом.Виробник: Київський міський центр крові, Україна.Адреса: 04060, м. Київ, вул. М. Берлинського 12, тел. 440-54-66, 440-60-88, E-mail: kmbc @health.kie v .uaПро всі випадки незвичайних реакцій необхідно інформувати до:Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я МОЗ України (01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7; тел. (044) 253-61-94);ДУ Інститут гематології та трансфузіології НАМИ України (04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 12, тел. (044) 440-27-44);ДП Державний експертний центр МОЗ України (03151, м.Київ, вул. Ушинського, 40; тел. (044) 393-75-86) та на адресу підприємства-виробника.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ J06BB08:

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама