Міконорм інструкція по застосуванню

Міконорм фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Міконорм крем д/зовн. заст. 1 % по 15 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5587/01/01 від 15.12.2006. Наказ № 103 від 05.03.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: тербінафін; 1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію гідроксид, спирт бензиловий, спирт цетостеариловий, спиртцетиловий, цетилпальмітат, ізопропілміристат, полісорбат 60, сорбітану стеарат, вода очищена.

Виробник:

Меркле ГмбХ для "ратіофарм ГмбХ", Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Показання до застосування:

Грибкові ураження шкіри, зумовлені дерматофітами: епідермофітія стоп, дерматомікоз тулуба, гомілок, паховий. Різнобарвний лишайГрибкові ураження шкіри, зумовлені дріжджовими грибами, головним чином роду Кандида.

Протипоказання:

Гіперчутливість щодо тербінафіну, бензилового спирту (консервант) та/або інших компонентів лікарського засобу.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Крем Міконорм призначений виключно для зовнішнього застосування. Потрібно уникати контакту препарату з очима, слизовими оболонками та відкритими ранами. Щоб уникнути реінфекції через білизну, шкарпетки, взуття тощо, необхідно дотримуватися загальних гігієнічних заходів.

Спосіб застосування та дози:

Крем Міконорм слід наносити нашкірно або на нігтьові пластинки тонким шаром та втирати легкими рухами.Перед нанесенням крему Міконорм необхідно добре очистити уражені місця шкіри. На уражені ділянки між пальцями, між сідницями, пахвами можна накласти марлевий тампон з кремом на ніч.Тривалість та частота курсу лікування:Крем Міконорм наноситься 1-2 рази на день.Тривалість курсу лікування залежить від діагнозу та ступеню тяжкості захворювання.Епідермофітія ступнів міжпальцева (Tinea pedis interdigitalis): 1 тиждень при нанесенні 2 рази на день.Дерматомікоз ступнів (Tinea pedis): 1 тиждень.Дерматомікоз тулуба та гомілок (Tinea corporis, cruris): 1 тиждень.Кандідози шкіри: 1 тиждень. Різнобарвний (висівкоподібний) лишай (Pityriasis versicolor): 2 тижні.Клінічні симптоми (свербіж, печіння), як правило, проходять за кілька днів. Якщо через два тижні не спостерігається проявів покращання, необхідно перевірити діагноз.При великих ділянках грибкового ураження та/або довготривалому грибковому захворюванні шкіри, а також при оніхомікозах з ураженням декількох нігтів, необхідно застосовувати таблетки Тербінафін-ратіофарм по 250 мг.Застосування для осіб літнього віку.Немає жодних вказівок відносно того, що для літніх пацієнтів потрібно змінювати дозування і що у них можуть виникати побічні дії, яких не виявлено у пацієнтів молодшого віку.Застосування для дітей:Дітям крем Міконорм нашкірно слід використовувати з обережністю, оскільки немає клінічного досвіду такого використання.

Передозування:

До цього часу не відомо жодного випадку передозування кремом Міконорм.При помилковому прийомі препарату перорально, можна очікувати на такі побічні дії, як при передозуванні таблетками тербінафіну (наприклад, головний біль, нудота, болі в епігастральній ділянці та запаморочення). Спеціальних заходів не знадобиться.

Побічні дії:

Почервоніння, свербіж або печіння на місці нанесення крему трапляється дуже рідко. У цих випадках необхідно припинити курс лікування. Зазначені нешкідливі симптоми необхідно відрізняти від алергічних реакцій, які теж трапляються нечасто, проте курс лікування потрібно припинити і звернутись до лікаря.Якщо у Вас спостерігаються небажані впливи або інші негативні реакції, припиніть застосування крему Міконорм та порадьтеся з лікарем щодо можливості подальшого застосування препарату.

Лікарська взаємодія:

Не відомі.

Термін придатності:

4 рокиПісля відкриття туби препарат придатний для застосування ще протягом трьох місяців.Не використовуйте препарат після зазначеної на упаковці дати терміну придатності.

Умови зберігання:

Зберігати в місцях, недоступних для дітей при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

Алюмінієва туба, що містить 15 г крему. 1 туба у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняЗастосування у період вагітності та годування груддю.Дослідження на тваринах не виявили жодної тератогенної або ембріотоксичної дії тербінафіну. До цього часу невідомо жодних випадків вад розвитку у людей. Оскільки клінічний досвід застосування вагітними жінками обмежений, крем Міконорм можна застосовувати у період вагітності лише коли очікуваний ефект перевіщує можливий ризик. Тербінафін виділяється з молоком матері, тому не можна застосовувати препарат у період годування груддю.Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ D01AE15:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Міконорм
Виробник:Меркле ГмбХ для "ратіофарм ГмбХ", Німеччина
Форма випуску: Алюмінієва туба, що містить 15 г крему. 1 туба у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5587/01/01 від 15.12.2006. Наказ № 103 від 05.03.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Terbinafine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: тербінафін; 1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію гідроксид, спирт бензиловий, спирт цетостеариловий, спиртцетиловий, цетилпальмітат, ізопропілміристат, полісорбат 60, сорбітану стеарат, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Протигрибкові засоби для місцевого застосування.
Код АТС:D01AE15 - Тербінафін
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
За станом мочки вуха можна діагностувати інфаркт міокарда, що наближається: лікар
Інфаркт міокарда (ІМ) відбувається, коли кровотік ...
Як безсоння відбивається на темпі ходьби: дослідження
Шахтлива хода характерна для людей похилого віку з...
Реклама