Тербоніл інструкція по застосуванню

Тербоніл фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Тербоніл крем д/зовн. заст. 1 % по 15 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7147/01/01 від 11.10.2007. Наказ № 632 від 11.10.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Діюча речовина: 1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідро хлориду (мікронізованого); допоміжні речовини: цетиловий спирт, стеариловий спирт, цетилпальмітат 15, бензиловий спирт, сорбітанстеарат, ізопропілміристат, натрію гідроксид, полісорбат 60, вода очищена.

Виробник:

Білім Фармасьютікалз А.С., Туреччина

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Тербінафін належить до групи аліламінів, що мають широкий спектр фунгіцидної дії:грибкові інфекції шкіри і нігтів, спричинені такими дерматофітами, як Trichopyton (наприклад T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis і Epidermophyton floccosum; дріжджові інфекції шкіри, в основному ті, що спричинені грибами роду Candida (наприклад, Candida albicans); різнобарвний лишай (Pityriasis versicolor), спричинений Pityrosporum orbiculare, відомий також як Malassezia furfur.У низькій концентрації тербінафін чинить фунгіцидну дію стосовно дерматофітів, пліснявих і деяких диморфних грибів. Активність стосовно дріжджових грибів, залежно від їх виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною.Тербінафін специфічно пригнічує ранній етап біосинтезу стеринів у клітині гриба. Це спричиняє дефіцит ергостерину і внутрішньоклітинне накопичення сквалену, що приводить до загибелі клітини гриба. Тербінафін діє шляхом інгібування ферменту скваленепоксидази в клітинній мембрані гриба.Фермент скваленепоксидаза не належить до системи цитохрому Р450. Тербінафін не впливає на метаболізм гормонів або інших лікарських препаратів.Фармакокінетика.Після місцевого застосування тербінафіну всмоктується менше 5 % застосованої дози, тому надходження тербінафіну в системну циркуляцію незначне. Грибкові інфекції шкіри, спричинені дерматофітами Дріжджові інфекції шкіри, в основному ті, що спричинені грибами роду Candida Різнобарвний лишай.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до тербінафіну або до інших складових препарату, дитячий вік, період вагітності та годування груддю.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки досвід клінічного застосування крему Тербоніл для лікування вагітних обмежений, під час вагітності препарат можна призначати лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду. Тербінафін проникає в грудне молоко. Є припущення, що під час лікування Тербонілом кремом, через шкіру абсорбується така мінімальна кількість препарату, яка не буде впливати на дитину. Незважаючи на це, жінкам не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Тербінафін не впливає на здатність керувати транспортним засобом або використовувати механізми, що вимагають концентрації уваги.

Діти:

Оскільки клінічний досвід місцевого застосування крему Тербоніл у дітей обмежений, призначати препарат цій віковій групі не рекомендується.Тербоніл застосовують зовнішньо!Дорослі:Крем наносять 1-2 рази на добу на уражені ділянки шкіри.Перед нанесенням крему необхідно очистити і підсушити уражені ділянки. Крем накладають тонким шаром на уражену шкіру та прилеглі ділянки і злегка втирають. При інфекціях, що супроводжуються попрілістю (під молочними залозами, у міжпальцевих проміжках, між сідницями, у паховій ділянці), місця з нанесеним кремом можна прикривати марлею, особливо на ніч.Приблизна тривалість лікуванняДерматомікоз гладкої шкіри, пахвинний дерматомікоз: 1 тиждень.Епідермофітія стоп: 1 тиждень.Кандидоз шкіри: 1 тиждень.Різнобарвний лишай: 2 тижні.Зменшення вираженості клінічних симптомів зазвичай відбувається протягом декількох днів лікування. При нерегулярному лікуванні або передчасному його припиненні існує ризик рецидиву інфекції. Якщо через два тижні лікування ознак поліпшення симптомів не спостерігається, необхідно перевірити діагноз.Пацієнти літнього віку:Пацієнти літнього віку не потребують зміни дозування і побічні реакції в них не відрізняються від реакцій, які спостерігаються у більш молодих пацієнтів.Передозування. Про випадки передозування крему не повідомлялося. Однак при випадковому прийомі крему внутрішньо можуть виникати побічні реакції, які спостерігалися при передозуванні таблеток Тербонілу. У такому разі слід призначити активоване вугілля і, за необхідності, призначити симптоматичну підтримуючу терапію.Побічні ефекти.У місці нанесення Тербінафіну іноді виникає почервоніння, відчуття свербежу або печіння, однак, це не потребує припинення лікування. Ці симптоми слід відрізняти від алергічних реакцій, які в окремих випадках потребують припинення лікування. Дані щодо взаємодії крему Тербонілу з іншими лікарськими засобами відсутні.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі нижче 30° С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Алюмінієва туба 15 г, покрита зсередини лаком с кришечкою, що загвинчується, із поліетилену високої щільності (ПЕВЩ). Кожна туба разом з інструкцією упакована в картонну коробку.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняСлід уникати контакту крему з очима. При попаданні крему в очі необхідно промити їх великою кількістю води.Місцезнаходження34398 Маслак, Стамбул, Туреччина/34398, Maslak, Istanbul, Turkey.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ D01AE15:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Тербоніл
Виробник:Білім Фармасьютікалз А.С., Туреччина
Форма випуску: Алюмінієва туба 15 г, покрита зсередини лаком с кришечкою, що загвинчується, із поліетилену високої щільності (ПЕВЩ). Кожна туба разом з інструкцією упакована в картонну коробку.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7147/01/01 від 11.10.2007. Наказ № 632 від 11.10.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Terbinafine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Діюча речовина: 1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідро хлориду (мікронізованого); допоміжні речовини: цетиловий спирт, стеариловий спирт, цетилпальмітат 15, бензиловий спирт, сорбітанстеарат, ізопропілміристат, натрію гідроксид, полісорбат 60, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Протигрибкові засоби для місцевого застосування.
Код АТС:D01AE15 - Тербінафін
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Потріскані стопи ніг: від гіпотиреозу до раку крові
Які ще захворювання може вказувати суха шкіра п'ят...
Цей природний засіб може знизити рівень артеріального тиску до 12 мм рт. ст.
Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі «Фі...
Реклама